ائتلاف سائرون: موعد انتخابات زودهنگام همچنان پابرجاست است

به گزارش وبلاگ مدیا، ائتلاف سائرون وابسته به مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق ضمن هشدار نسبت به تحریم انتخابات پارلمانی آینده، اظهار داشت که زمان برگزاری انتخابات زودهنگام همچنان در ماه ژوئن امسال میلادی است.

ائتلاف سائرون: موعد انتخابات زودهنگام همچنان پابرجاست است

به نقل از شفق نیوز، صادق السلیطی، یکی از نمایندگان ائتلاف سائرون عراق اظهار داشت، زمان برگزاری انتخابات زودهنگام همچنان ماه ژوئن امسال میلادی است و تا به این لحظه هیچگونه تصمیم رسمی برای تغییر این موعد وجود نداشته است.

السلیطی همچنین توضیح داد، تغییر در فرایند سیاسی جز به وسیله مشارکت گسترده در انتخابات اتفاق نخواهد افتاد و این امر مستلزم این است که همگان کارت رای دهندگان را به روز نمایند تا اطمینان حاصل گردد که آرای رای دهندگان از بین نمی رود و احتمال شک و تردید نسبت به وقوع تقلب مطرح نمی گردد.

نماینده ائتلاف سائرون در ادامه اضافه نمود، تحریم انتخابات در خدمت احزاب خواهد بود زیرا این انتخابات منحصر به حامیان احزاب خواهد بود که با تمام قدرت در این انتخابات شرکت خواهند کرد.

کمیساریای عالی انتخابات عراق، هفدهم ژانویه امسال میلادی، تاریخ شانزدهم اکتبر 2021 را به عنوان تاریخ برگزاری انتخابات زودهنگام به کابینه پیشنهاد کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ائتلاف سائرون: موعد انتخابات زودهنگام همچنان پابرجاست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف سائرون: موعد انتخابات زودهنگام همچنان پابرجاست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید